Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 25. 2. 2011 10:51:00
Garant obsahu:
Lea Müllerová
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1108
Přístupů: 3251
Vytvořeno: 25. 2. 2011 10:51:00

Ošetřovatelská péče

Ošetřovatelská péče kliniky je rozdělena na lůžkovou a ambulantní péči. Pracoviště má k dispozici 56 lůžek na 4 odděleních a rovněž 3 nadstandardně vybavené pokoje s vlastním sociálním zázemím, které lze předem rezervovat na sekretariátě kliniky (paní Lea Müllerová, tel.: 543182431, e-mail: lea.mullerova@fnusa.cz).

Na lůžkových odděleních je ošetřovatelský proces zajišťován formou skupinové péče s přihlédnutím k individuálním potřebám každého nemocného. Používáme standardní pracovní postupy a ošetřovatelské manuály. Klademe důraz na informovanost a edukaci pacientů a jejich příbuzných a po propuštění pacientů do domácího ošetření poskytujeme také kvalitní ambulantní ošetřovatelskou péči. U pacientů, kteří již nepotřebují specializovanou angiochirurgickou léčbu na lůžkovém oddělení, ale jejich stav ještě nedovoluje propuštění do ambulantní péče, zajišťujeme hospitalizaci na jiném pracovišti. Aktivně přitom spolupracujeme s odesílajícím zdravotnickým zařízením nebo s jinými klinikami naší fakultní nemocnice a také s oddělením sociální zdravotní a domácí péče. Cílem naší ošetřovatelské péče je tedy poskytnout našim klientům co nejkvalitnější péči nejen během hospitalizace, ale zajistit také adekvátní péči následnou.

Našim krédem je „maximální ochota a vstřícnost“. V anketě o spokojenosti pacientů se naše pracoviště umístilo na jednom z předních míst.

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT