Centrum preventivní medicíny při Ústavu preventivního lékařství LF MU

Home

Prevence nemocí a podpora zdraví

danone

Tyto stránky vám poskytují řadu možností ohledně podpory vašeho zdraví, dobré kondice, zdravého životního stylu a prevence nemocí. Centrum preventivní medicíny vyvíjí činnost za podpory Danone, a.s.

 

objednejte-se

Můžete se objednat na bezplatné komplexní preventivní vyšetření na našem pracovišti. Kromě ještě detailnějšího vyhodnocení faktorů vašeho životního stylu je součástí přímé měření vybraných tělesných, fyziologických a biochemických klinických ukazatelů, jako je přiměřenost tělesné hmotnosti, krevní tlak, biochemické krevní hodnoty (cholesterol a další).

Nabízíme rovněž speciální vyšetření a poradenství, např. ohledně „ideální váhy“ a kontroly hmotnosti - pomocí přesného měření tělesného složení (% tělesného tuku apod.) bioimpedanční analýzou.

ankety

K tomu, aby tyto stránky mohly být dále vylepšovány, aby co nejúčinněji plnily svoji funkci, a aby byly pro návštěvníky skutečným přínosem, potřebujeme zpětnou vazbu o vás. Navštivte oddíl „ankety“ a sdělte nám, co jste na těchto stránkách shledali užitečným a co zbytečným. Dokážete správně posoudit a rozlišovat, co je pro zdraví důležité a co méně? Vyjádřete svůj názor! Vás zajímá, co je pro zdraví dobré, jaká jsou doporučení – a nás zase zajímá, do jaké míry se lidé těmito doporučními řídí.

registrujte-se

Registrace vám umožní podrobnější a přesnější hodnocení vašich rizik (hodnocení podle individuálních parametrů), ukládání a zpětné vyhledání vašich předchozích výsledků a otevře vám možnost objednat na komplexní vyšetření.

 

Anketa

Poskytuje tento server informace, které považujete za důležité pro zdraví a dobrou kondici?

Určitě ano - 75%
Spíše ano - 12.5%
Spíše ne - 3.1%
Určitě ne - 6.3%
Nevím - 3.1%

Celkem hlasů: 32
The voting for this poll has ended Skončilo: 31. Pro. 2015 - 00:00