4. ročník, Zubní lékařství, praktická cvičení, PS 2017/2018

skupina 13, 14

 

Jméno

Týden 2.

25.9-29..9.

R        D

Týden 4.

9.10.-13.10.

R        D

Týden 6.

23.-27.10.

R        D

Týden 13.

11.- 15. 12.

R        D

Týden 14

18.12.-22.12.

R        D

Skupina 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po  –  Út   7,30 – 11,50

Abdulová, S.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

Adámková, T.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

Adamcová, P.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

Buršíková, K.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

Černá, T.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

Čižmarik, S.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

 

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

Ort

 

 

 

 

 

Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

Dobešová, J.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

              Ort

Domanský, D.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

               Ort

Drmola, A.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

               Ort

Dudová, H.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

               Ort

Durcová, M.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

               Ort

Dužnikov, A.

CH     CH

K         K         

P         P   

Pa            Pa

               Ort

 

 

 

 

Po  –  Út   7,30 – 11,50

 

Francová, K.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

Fráňová, P.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

Hájková, B.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

Pachl, A.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

Papoušková, T.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

Scheer, J.

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

 

K           K

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

 

 

 

 

Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

 

Stolárová, K.

K           K

P            P

Pa            Pa

                 Ort

CH      CH

Stolina, P.

K           K

P            P

Pa            Pa

                Ort

CH      CH

Šetková, A.

K           K

P            P

Pa            Pa

                Ort

CH      CH

Valková, A.

K           K

P            P

Pa            Pa

             Ort

CH      CH

Vohlídalová, K.

K           K

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

Zemanová, P.

K           K

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

Žáková, T.

K           K

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

 

 

 

Po  –  Út   7,30 – 11,50

 

 

Hásek, N.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Hlavatý, A.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Imrichová, M.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Krajčovič, M.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Repáň, M.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Šťastný, R.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

Tomášik, J.

P            P

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

 

 

 

Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina 14

 

 

 

 

 

Hlavizňová, S.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

Hmíra, M.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

Holá, A.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

Holčíková, A.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

Koutová, A.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

Krhovjáková,T.

P            P

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

 

 

Po  –  Út   7,30 – 11,50

 

 

 

Kudláčková, E.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Kuncová, V.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Květoňová, K.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Kvietok, R.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Labachová, Z.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Lasotová, T.

Pa            Pa

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

 

 

Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

 

 

 

Lisá, K.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P    

Mašková, T.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Melicharová,J.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Mičič, M.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Mikla, P.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Miklíková, A.

Pa            Pa

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

 

Po  –  Út   7,30 – 11,50

 

 

 

 

Novotný, P.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Pavlíková, B.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Semrádová, K.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Svobodová, K.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Šulcová, V.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Vašková, P.

Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

 

Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

 

 

 

 

Vecková, M.

                Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Seidl, M.

                Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Studená, N.

                Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Šedová, M.

               Ort

CH      CH

K         K

P         P    

Pa            Pa

Uhliarová, E.

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Tyllichová, K.

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

Varšová, Z.

               Ort

CH      CH

K         K

P         P   

Pa            Pa

 

Pa = Parodontologie – výuka probíhá  od 8,00 - 11,40 hod.

P =   Protetické ZL -  výuka probíhá  Po-Čtv: od 8,00 - 12,45hod.

 

Ort.= Ortodoncie – výuka probíhá dle schématu: 1. skupina Po  –  Út   7,30 – 11,50

                                                                                     2. skupina Stř – Čtv 7,30 – 11,50

 

K =     Konzervační ZL

CH´= Orální chirurgie

Místo konání: Konzervační ZL –  – Stomatologická klinika, Pekařská 53, výukový sál, 5. patro

                         Protetické ZL  – Stomatologická klinika, Pekařská 53, výukový sál, 5. patro

                         Parodontologie – Stomatologická klinika, Pekařská 53, výukový sál, 5. patro

                         Ortodoncie – Stomatologická klinika , Ortodontický výukový sál, Pekařská 53

                  Orální chirurgie – KÚČOCH, FN Bohunice, 17. patro