Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Preventivní zubní lékařství

 

Skupina 24

Čtvrtek

 

 

22.2.

1.3.

8.3.

15.3.

22.3.

29.3.

5.4.

12.4.

 

ŠK

 

 

 

 

 

 

 

Szwedová, Lea

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Štěrbáková, Nina

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Švoma, Vít

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Ťapáková, Martina

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Tarasiuk, Yauheni

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Trýsková, Alžběta

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Uhrinová, Kamila

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Václav, Roman

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Vaclaviková, Klára

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠK

 

 

 

 

 

 

Valeková, Paulína

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Vařejčko, David

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Vavrečková, Sabina

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Vitoulová, Pavla

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Zátopek, Karol

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Zbranek, Rostislav

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Zezulková, Eva

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Zlochová, Zuzana

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Kohoutková, Daniela

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Lajoš, Ondrej

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

 

 

Parodontologie (Pa)

Výuka se koná: klinický výukový sál, 5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 16,20

Dětská stomatologie (D)

Výuka se koná:   posluchárna,               3. patro,  seminář,                 12,00 - 13,00

                            klinický výukový sál,  5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 15,20

Výuka označená ŠK = preventivní program ve škole v dopoledních hodinách, odpolední výuka v uvedeném dni odpadá

 

 

 

 

 

Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Preventivní zubní lékařství

 

 

Skupina 22

Čtvrtek

 

 

22.2.

1.3.

8.3.

15.3.

22.3.

29.3.

5.4.

12.4.

 

 

 

 

 

ŠK

 

 

 

Hashemiová, Andrea

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Horáková, Ivona

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Ingrová, Andrea

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Jakubová, Anastazie

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Karas, Jan

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Karbusová, Helena

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Kiráľová, Zuzana

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Kotěra, Tomáš

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Koukal, František

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Krajčíová, Zuzana

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

 

 

 

 

 

 

    

 ŠK

 

Krejcarová, Jana

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Kubová, Klára

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Kučejová, Markéta

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Kujalová, Kristýna

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Macíková, Kristýna

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Rejtharová, Karolína

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Lepka, Dominik

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Odstrčilík, Václav

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Socha, Lukáš

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

 

 

Parodontologie (Pa)

Výuka se koná: klinický výukový sál, 5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 16,20

Dětská stomatologie (D)

Výuka se koná:   posluchárna,               3. patro,  seminář,                 12,00 - 13,00

                            klinický výukový sál,  5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 15,20

Výuka označená ŠK = preventivní program ve škole v dopoledních hodinách, odpolední výuka v uvedeném dni odpadá

 

 

 

 

 

Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Preventivní zubní lékařství

 

Skupina 23

Středa

 

 

21.2.

28.2.

7.3.

14.3.

21.3.

28.3.

4.4.

11.4.

 

Šk

 

 

 

 

 

 

 

Malečková, Kamila

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Michalko, Daniel

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Neuwirthová, Ivana

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Pejchl, Marek

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Plíšková, Ludmila

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Pospíšilová, Vendula

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Ratajský, Samuel

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Rybnikářová, Michaela

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Dümler, Jakub

D

D

D

D

Pa

Pa

Pa

Pa

 

 

Šk

 

 

 

 

 

 

Rychlá, Gabriela

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Sajed, Marwan

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Sedlářová, Tereza

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Slivka, Peter

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Široká, Jana

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Šivo, Tomáš

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Štefková, Kristýna

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Urbanová, Eliška

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Holešová, Kristína

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

Jurásková, Zuzana

D

D

 

D

Pa

Pa

Pa

Pa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parodontologie (Pa)

Výuka se koná: klinický výukový sál, 5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 16,20

Dětská stomatologie (D)

Výuka se koná:   posluchárna,               3. patro,  seminář,                 12,00 - 13,00

                            klinický výukový sál,  5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 15,20

Výuka označená ŠK = preventivní program ve škole v dopoledních hodinách, odpolední výuka v uvedeném dni odpadá

 

 

 

 

 

Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Preventivní zubní lékařství

 

 

Skupina 21

Středa

 

 

21.2.

28.2.

7.3.

14.3.

21.3.

28.3.

4.4.

11.4.

 

 

 

 

 

Šk

 

 

 

Bettazova, Ferial

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Bílková, Karolína

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Brázdilová, Petra

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Čelešová, Kristína

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Dalajkova, Klára

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Doležalová, Monika

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Donets, Veronika

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Dranačková, Martina

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Drmolová, Jitka

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Dušek, Jaroslav

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

 

 

 

 

 

 

Šk

 

 

Dzurov, Jakub

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Fabianová, Vivien

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Fryčar, Tomáš

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Fuchsová, Miroslava

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Gelnarová, Markéta

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Gráf, Max

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Janoštíková, Barbora

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Lázničková, Alice

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

Vomela, Martin

Pa

Pa

Pa

Pa

D

D

D

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parodontologie (Pa)

Výuka se koná: klinický výukový sál, 5. patro, praktická cvičení: 13,00 – 16,20

 

Dětská stomatologie (D)

Výuka se koná:   posluchárna               3. patro,  seminář,                 12,00 - 13,00

                            klinický výukový sál, 5. patro, praktická cvičení:  13,00 – 15,20

Výuka označená ŠK = preventivní program ve škole v dopoledních hodinách, odpolední výuka v uvedeném dni odpadá

 

 

 

 

 

II. ročník zubní lékařství, šk.r. 2017/2018, JS

 

PREVENTIVNÍ  ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

 

Praktická cvičení  z parodontologie

 

Středa, skupina:    21, 23     13,00 – 16,20

Čtvrtek, skupina:  22, 24     13,00 – 16,20

 

Místo: Stomatologická klinika, Pekařská 53, 5. patro, Výukový sál

Vyučující: MUDr. H. Poskerová

 

 

1.         Vymezení anatomických pojmů, demonstrace nemocného parodontu,

            základní vyšetřovací nástroje a pomůcky, detekce plaku a Zk.

 

2.         Nácvik základních metod čištění chrupu a masáže gingivy: klasický

            kartáček, dentální nitě, stimulátor, instruktáž pacienta

 

3.         CPITN, PI, PBI, PDI, PI-indexy, praktický výcvik, pomůcky pro ústní

                  hygienu.

 

4.         Odstraňování zubního kamene supragingiválního, subgingiválního,

            ultrazvuk, ruční nástroje, čištění a ohlazení kořene.

 

 

 

 

Praktická cvičení: prevence zubního kazu

 

Středa, skupina:    21, 23       12,00 – 15,20

Čtvrtek, skupina:  22, 24       12,00 – 15,20

 

Místo: Stomatologická klinika, Pekařská 53, 3. patro, posluchárna, 5. patro, výukový sál

Vyučující: Prof. MUDr. M.Kukletová

 

 

1.                  Index KPE zubů, KPE plošek, KPE plošek s vyjádřením závažnosti kazu

           (první  polovina  skupiny).

                  Druhá polovina skupiny – Den prevence ve škole (preventivní program)

 

2.                  Index KPE zubů, KPE plošek, KPE plošek s vyjádřením závažnosti kazu

            (druhá   polovina  skupiny).

                  První polovina skupiny – Den prevence ve škole (preventivní program)

 

3.                  Profesionální čištění chrupu, individuální fluoridace v ordinaci

 

4.                  Testy na stanovení rizika vzniku zubního kazu. Pečetění fissur.

 

 

Den prevence ve škole probíhá v dopoledních hodinách.

 

 

 

Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Praktická cvičení,  Středa

 Skupina  21 a 23

 

 

18.4.

25.4.

2.5.

9.5.

16.5.

23.5.

30.5.

 

Bettazova, Ferial

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Bílková, Karolína

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Brázdilová, Petra

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Čelešová, Kristína

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Dalajkova, Klára

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Doležalová, Monika

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Donets, Veronika

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Dranačková, Martina

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Drmolová, Jitka

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Dušek, Jaroslav

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Dzurov, Jakub

K

K

K

P

P

CH

CH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fabianová, Vivien

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Fryčar, Tomáš

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Fuchsová, Miroslava

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Gelnarová, Markéta

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Gráf, Max

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Janoštíková, Barbora

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Lázničková, Alice

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Vomela, Martin

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Malečková, Kamila

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Michalko, Daniel

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Neuwirthová, Ivana

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Pejchl, Marek

P

P

P

CH

CH

K

 

 

Plíšková, Ludmila

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Pospíšilová, Vendula

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Ratajský, Samuel

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Rybnikářová, Michaela

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Rychlá, Gabriela

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Sajed, Marwan

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Sedlářová, Tereza

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Slivka, Peter

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Široká, Jana

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Šivo, Tomáš

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Štefková, Kristýna

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Urbanová, Eliška

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K= Kariologie, P=Protetika,   místo výuky: Stomatologická klinika, Pekařská 53,  13,00 – 18,00 hod

CH= Orální chirurgie, místo výuky: KÚČOCH, FN Bohunice, 17. patro 7,30-12,30 hod.

 

 

Rozvrh 2017/2018 JS,   2. ročník Zubní lékařství

Praktická cvičení, čtvrtek

Skupina  22 a 24

 

 

19.4.

26.4.

3.5.

10.5.

17.5.

24.5.

31.5.

 

Hashemiová, Andrea

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Horáková, Ivona

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Ingrová, Andrea

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Jakubová, Anastazie

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Karas, Jan

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Karbusová, Helena

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Kiráľová, Zuzana

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Kotěra, Tomáš

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Koukal, František

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Krajčíová, Zuzana

K

K

K

P

P

CH

CH

 

Krejcarová, Jana

K

K

K

P

P

CH

CH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubová, Klára

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Kučejová, Markéta

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Kujalová, Kristýna

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Macíková, Kristýna

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Rejtharová, Karolína

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Szwedová, Lea

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Štěrbáková, Nina

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Švoma, Vít

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Ťapáková, Martina

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Tarasiuk, Yauheni

P

P

P

CH

CH

K

K

 

Trýsková, Alžběta

P

P

P

CH

CH

K

K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uhrinová, Kamila

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Václav, Roman

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Vaclaviková, Klára

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Valeková, Paulína

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Vařejčko, David

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Vavrečková, Sabina

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Vitoulová, Pavla

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Zátopek, Karol

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Zbranek, Rostislav

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Zezulková, Eva

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

Zlochová, Zuzana

CH

CH

CH

K

K

P

P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K= Kariologie, P=Protetika,   místo výuky: Stomatologická klinika, Pekařská 53,  13,00 – 18,00 hod

CH= Orální chirurgie, místo výuky: KÚČOCH, FN Bohunice, 17. patro 7,30-12,30 hod.