Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 7. 1. 2019 14:14:48
Garant obsahu:
Jana Dvořáková
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 772
Přístupů: 45122
Vytvořeno: 18. 6. 2009 10:11:48

Aktuální výzvy - Oddělení pro vědu, výzkum a projektovou podporu

 NOVÉ: Proshek-Fulbright program na 2019/2020 otevřen.
Rádi bychom Vás upozornili na možnost hlásit se do programu Fulbright-Proshek určenému pro lékaře, který Fulbrightova komise organizuje ve spolupráci s University of Minnesota a nadací Charlese Prosheka.
Stipendia jsou určena pro pobyty 3-6 měsíců maximálně. Na rok 2019-2020 mohou být obsazena až dvě místa. 
Více informací o programu a on-line přihláška je na našem webu https://www.fulbright.cz/stipendia/proshek-fulbrightovo-stipendium-pro-lekare/.
 
Proshek-Fulbrightovo stipendium pro lékaře. Díky smlouvě s Proshekovou nadací z roku 1998-99 spravuje Komise stipendium založené z majetku paní Gabriely Proshek, dcery známé české spisovatelky Gabriely Preissové, k uctění památky jejího manžela Dr. Charlese E. Prosheka, významného lékaře v Minneapolis ve státě Minnesota a bývalého československého honorárního konzula.
 
Uzávěrka přihlášek je 15.února 2019. 

 

 Aplikace ANLUPA – efektivní nástroj na vyhledávání výzev – nově nabízí uživatelům na MU své pokročilé funkce; přihlášením přes UČO a sekundární heslo je nyní možné vyhledávat konkrétní výzvy dle nadefinovaných kritérií a prostřednictvím funkce STRÁŽCE VÝZEV dostávat automaticky upozornění na vyhlášené výzvy dle nadefinovaných kritérií. Práce s aplikací je snadná a intuitivní, pro zájemce je dostupný názorný video-tutorial.
Kontaktní osoba na RMU: Mgr. Ida Součková Olšová.


 

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT