Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 23. 3. 2018 18:01:06
Garant obsahu:
Irena Wernerová
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1203
Přístupů: 63135
Vytvořeno: 27. 7. 2011 10:34:28

Tiskové zprávy

19. 1. 2015

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity rozšířila dny otevřených dveří

Poprvé v historii pořádá Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity pro zájemce o studium hned dva dny otevřených dveří, a to v pátek 23. a v sobotu 24. ledna.

„Vycházíme tímto vstříc zájmu studentů ze vzdálenějších míst Česka a Slovenska, kterým nemusel tradiční páteční termín úplně vyhovovat. Přivítáme i rodiče našich potenciálních studentů, kteří si tak mohou udělat pěkný výlet do Brna a ušetřit přitom dovolenou,“ řekla Jitka Štěpánková, vedoucí studijního oddělení na FSS.

Oba dny otevřených dveří se konají vždy od 9 hodin v budově fakulty v Joštově 10 v Brně. Zájemci o studium nebo i jejich rodiče se mohou těšit na přednášky, workshopy či pohled do zákulisí kateder. Se studijními obory, s možnostmi zahraničních výjezdů během studia či se šancemi na následné uplatnění v praxi je seznámí nejen učitelé, ale o své zkušenosti se s nimi podělí jejich vrstevníci – studenti jednotlivých oborů. Nebude chybět ani pracovník společnosti SCIO, jenž zodpoví dotazy týkající se testů Národních srovnávacích zkoušek, které fakulta pro přijímací řízení využívá. Program bude po oba dny stejný.

FSS poskytuje bakalářské, magisterské a doktorské vzdělání v těchto studijních oborech: Bezpečnostní a strategická studia, Environmentální studia, Evropská studia, Genderová studia, Mediální studia a žurnalistika, Mezinárodní vztahy, Politologie, Psychologie, Sociální antropologie, Sociální práce, Sociologie, Veřejná politika a lidské zdroje.

Informace o místnostech a časech prezentací jednotlivých oborů jsou zveřejněny na speciálních webových stránkách pro uchazeče o studium na FSS - www.chcinafss.cz

Magdalena Burgr, oddělení vnějších vztahů FSS MU, tel: 549 49 1916.

Další informace, fotografie nebo videa k události

Informace

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT