Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 21. 3. 2018 6:08:03
Garant obsahu:
Irena Wernerová
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1203
Přístupů: 62935
Vytvořeno: 27. 7. 2011 10:34:28

Tiskové zprávy

24. 4. 2015

Business Research Forum propojí univerzitu s praxí

Dosud největší setkání vědců, firem a institucí chystá na čtvrtek 30. dubna Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity ve spolupráci s mnoha dalšími univerzitními pracovišti. V pavilonu CEITEC v bohunickém kampusu se budou od 9:30 konat prezentace vynálezů, technických řešení, aplikací a projektů Masarykovy univerzity (MU). Kdokoliv ze soukromého i veřejného sektoru tak má příležitost dohodnout se s vědeckými pracovníky přímo na místě na konkrétní spolupráci.

Setkání je součástí dlouhodobé snahy univerzity vytvářet výsledky, které jsou uplatnitelné v praxi a vylepšují každodenní život. „Masarykova univerzita se řadí k vysokým školám, které v kvalitní spolupráci vidí příležitost jak pro vlastní rozvoj, tak pro rychlejší uplatnění zajímavých výstupů v praxi. Fórum je proto přirozeným vyústěním těchto aktivit,“ sdělila Eva Janouškovcová, ředitelka Centra pro transfer technologií. Dodala, že kromě primátora města Brna Petra Vokřála, který nad akcí převzal záštitu, a dalších hostů dorazí také Dagmar Kuchtová, generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Návštěvníci se mohou během jediné akce seznámit s nabídkou všech fakult a výzkumných center univerzity. Spektrum možností je široké, sahá od vylepšení v oblasti počítačových systémů přes psychologické a sociologické projekty až po plazmové technologie nebo aplikace moderních postupů ve sportu. Součástí programu jsou také moderované diskuze s výzkumníky nebo možnost prohlédnout si laboratoře CEITEC a Fakulty sportovních studií MU.

Kontakt: Tereza Fojtová, mluvčí MU, tel: 549 49 49 49, mobil: 724517335, e-mail: fojtova@muni.cz

Další informace, fotografie nebo videa k události

Informace

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT