Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 30. 1. 2015 13:31:48
Garant obsahu:
Markéta Neckařová
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1375
Přístupů: 3186
Vytvořeno: 27. 11. 2012 12:45:33

STELLA (non-academic staff mobility)

Možnosti zapojeni se do nové výzvy programu STELLA, který je každoročně vypisován skupinou univerzit Compostela (CGU).
Seznam možných monolitních nabídek je zveřejněn na stránkách programu STELLA http://ois.muni.cz/en/outgoing-mobility/non-academic-staff/outgoing-nonacademstaff-skoleni/outgoing-nonacademstaff-skoleni-stella.

Mobility jsou rozděleny do dvou kategorii

  • "Americké" mobility - nabídky mobility do zemí Latinské/severní Ameriky. Jejich seznam najdete i spolu s mobilitami do Evropy zde (.pdf). Tzn. v případě, ze máte zájem o nabídky ze zemí Latinské Ameriky, vyplňte přihlášku na mobility (.doc) na tuto danou univerzitu z Latinské Ameriky (uveďte maximálně tři odlišné nabídky).

    Podrobné informace o nabídkách najdete v pdf souboru zde (.pdf).

    Žadatel má možnost výběru ze tří možností nabízených na ostatních participujících univerzitách v Latinské Americe. Výběr by měl odpovídat obdobné pracovní náplni na MU a musí být zvoleny tři odlišné nabídky.
     
  • "Evropské" mobility - Tyto evropské mobility nebudou bohužel finančně podpořeny z programu STELLA a musí být financovány z jiných zdrojů, např. program Erasmus+ Staff Training (viz stránky CZS). Seznam nabídek ale může posloužit jako přehled nabízených míst na dalších evropských institucích.

    Nepodávejte prosím proto online přihlášku do programu STELLA v případě, ze máte zájem o evropskou mobilitu. Seznam koordinátoru, které můžete (musíte) kontaktovat přímo, pokud mate zájem o danou mobilitu na konkrétní evropské univerzitě, najdete zde (.pdf).
 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT