Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 4. 1. 2016 9:52:20
Garant obsahu:
Zuzana Pilátová
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1554
Přístupů: 395
Vytvořeno: 4. 1. 2016 9:50:27

Studium na partnerských univerzitách MU mimo Evropu – doplňkové výběrové kolo

Centrum zahraničních spolupráce vypisuje výběrové řízení na studijní místa na partnerských univerzitách v akademickém roce 2016/2017 se začátkem v podzimním semestru 2016. Je možné se hlásit na cca čtyřicet univerzit v USA, Kanadě, Austrálii, Mexiku, Kostarice, Brazílii, Izraeli, Gruzií, Japonsku, Jižní Koreji,  Rusku, Tchaj-wanu a Číně a dalších zemích.

Podmínky:

  • určeno studentům, kteří v době výjezdu do zahraničí mají ukončené minimálně dva semestry studia na MU (úroveň bakalář), což neplatí pro navazující magisterské studium. Mohou se účastnit i studenti kombinované formy.
  • ač je většina univerzit v nabídce otevřená studentům bakalářských a magisterských programů, několik možností je nabízeno i doktorandům.
  • vynikající znalost angličtiny, případně jazyka, ve kterém bude výuka probíhat (španělština, portugalština, japonština, čínština)
  • délka pobytu od jednoho semestru po celý akademický rok
  • student může požádat o měsíční stipendium pravděpodobně ve výši 10 000 Kč /měsíc

Termín pro podání přihlášek on-line (https://isois.ois.muni.cz/application-outgoing), sekce Bilateral agreements je neděle 10.1. 2016 do 23:59 hodin
 
Pozn. výběrové řízení na mobility v roce 2016/2017 se začátkem v podzimním semestru 2016 je pouze jedno a zahrnuje jak AJ, tak jinak mluvící země.
 
Součásti výběrového řízení je také jazykový test angličtiny, na který se musí přihlásit studenti, kteří plánují studium v angličtině (a nemají jeden z uznaných certifikátů).
 
Na jazykový test je nutné se přihlásit (prostřednictvím stejného formuláře viz výše, sekce English Test – viz
https://isois.ois.muni.cz/application-outgoing).
 
Kontaktní osoba: Martin Vašek (vasek@czs.muni.cz)
 
Více informací: http://czs.muni.cz/cs/outgoing-mobility/outgoing-student/outgoing-student-studium/outgoing-student-partners (nabídka je průběžně doplňována, takže se prosím vracejte pro aktuální informace)

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT