Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 23. 2. 2017 14:57:20
Garant obsahu:
Miroslav Fiala
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1586
Přístupů: 3480
Vytvořeno: 1. 6. 2016 16:32:47

Nábor studentů

DOTAZNÍK pro STUDENTY OBORU ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

Ministerstvo zdravotnictví ČR společně s Ministerstvem financí připravuje dotační program pro poskytování finančních prostředků na realizaci investičních projektů v oblasti podpory zubních lékařů. Proto se na Vás obracíme s prosbou o zodpovězení několika otázek, které naleznete v přiloženém dotazníku.
Úkolem průzkumu je zjistit, jaké jsou Vaše postoje a potřeby k připravovanému dotačnímu programu. Další naší snahou je zjistit jaká motivace by Vás mohla přivést k otevření zubní ordinace v oblastech s omezenou stomatologickou péčí. Tento Seznam je prozatím předběžný a je součástí dotazníku.
Dotazník je určen všem stomatologům a studentům zubního lékařství, a zodpovězení otázek nezabere více než 10 minut času.
Prosíme o vyplnění dotazníku Vámi všemi, na které se obracíme.
Výsledky průzkumu budou sloužit k potřebám Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva financí.
Prosíme o jeho vyplnění do 10. března 2017. Vyplněný dotazník prosím pošlete v elektronické podobě na adresu: lenka.doischerova@mzcr.cz

Dotazník (.pdf)


Klinicko-farmakologická jednotka FNUSA/ICRC vytváří databázi dobrovolníků pro lékové studie.

Nabízíme spolupráci ve výzkumném centru FNUSA/ICRC. Vytváříme databázi dobrovolníků, kteří by se v budoucnu mohli podílet na lékových studiích na Klinicko-farmakologické jednotce.

Bližší vysvětlení najdete v přiloženém souboru. Pokud máte zájem, napište na kontaktní adresu uvedenou v přiloženém dopise a pošlete vyplněný dotazník.

Děkuji a zdraví
doc. MUDr. Vladimír Šrámek, Ph.D.
vedoucí Klinicko-farmakologické jednotky

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT