Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 16. 5. 2018 11:15:25
Garant obsahu:
Ivana Pánková
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1689
Přístupů: 2329
Vytvořeno: 14. 2. 2018 15:27:28

Kontrola stavu elektronické přihlášky uchazečem

Moje přihlášky - Máme pro Vás - Informace zda máte dokumenty potvrzené nebo jakou máme výhradu, co chybí, proč nejsou potvrzené.

V e-přihláškám Vám často chybí uvedení:

Stupeň předchozího vzdělání: neuvedeno

Stát předchozího vzdělání: neuvedeno

Je třeba doplnit.

Pokud jste maturovali do roku 2017 včetně, tak již máte maturitní vysvědčení, žádáme Vás o umístění scanu – prosté kopie do Vaší elektronické přihlášky.

Pokud maturujete letos v roce 2018, umístíte scan ihned po obdržení maturitního vysvědčení tj. v termínu do přijímacích zkoušek v červnu 2018.

Pakliže jste u maturitní zkoušky neuspěli, můžete se dostavit k přijímacím zkouškám, ale bohužel Vás nelze do studia ve dnech zápisu 9. a 10.7.2018 zapsat

Z důvodů doručování listinných dokumentů – pozvánek a rozhodnutí je třeba, aby si každý uchazeč aktualizoval/editoval osobní údaje a adresy. Prioritně se doručuje na adresu trvalého bydliště. Pokud uvedete kontaktní korespondenční adresu, tak se doručování přesměruje na adresu kontaktní.

V e-přihláškách uchazečů jsou vloženy pozvánky k přijímacím zkouškám. Pokud jste písemnou pozvánku rozesílanou poštou na Vámi uvedenou adresu neobdrželi , Prosím vytiskněte si ji z Vaší e-přihlášky a přineste k prezenci na přijímací zkoušky.

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT