Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 28. 6. 2016 9:50:49
Garant obsahu:
Tomáš Navrátil
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 925
Přístupů: 11175
Vytvořeno: 4. 6. 2010 11:04:27

Brno PHD talent

Vážení studenti - zájemci o doktorské studium na LF MU,

pokud uvažujete o postgraduálním studiu a máte zajímavý nápad na inovativní vědecký projekt, rád bych Vás touto cestou informoval o možnosti získat finanční příspěvek určený na pokrytí životních nákladů v prvních třech letech doktorského studia.

V soutěži nazvané "Brno PhD Talent" máte možnost získat na dobu tří let finanční podporu ve výši 10 tisíc Kč měsíčně. Do soutěže se mohou hlásit doktorandi studující prvním rokem technické a přírodovědné obory na čtyřech brněnských univerzitách (MU, MENDELU, VFU, VUT). Tuto zajímavou finanční injekci získá v meziuniverzitní soutěži 20 doktorandů.

Vyhodnocení soutěže probíhá na základě dosavadních výsledků, ocenění a zkušeností uchazeče. Hodnocen je rovněž předložený vědecký projekt a zázemí pro jeho řešení poskytované školitelem a školícím pracovištěm. Přihlášky do soutěže se podávají elektronicky.

Více o soutěži, financované z rozpočtu města Brna, se dočtete na webových stránkách Jihomoravského centra pro mezinárodní mobilitu: http://www.jcmm.cz/cz/doktorandi.html.

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT