Jan 19 2016

Rozcestník

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vám zde na webových stránkách poskytli přehled, jaké informace týkající se Studentské komory Akademického senátu LF kde najdete.

Naším hlavním komunikačním kanálem je stránka na Facebooku: Studentská komora AS LF MU.

Kdykoliv můžete studentskou komoru kontaktovat s vašimi podněty prostřednictvím tohoto volitelně anonymního formuláře.

Oficiální informace o Akademickém senátu se nacházejí na webu LF MU. Naleznete zde termíny zasedání AS (jsou veřejná), složení AS, zápisy ze zasedání a relevantní právní předpisy.

Cílem studentské komory je podílet se na akademickém dění fakulty s cílem zlepšování kvality výuky a prostředí na lékařské fakultě. Rádi bychom tvořili komunikační most mezi studenty, vedením a zaměstnanci LF. Proto skutečně neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv záležitostí ať už prostřednictvím uvedeného formuláře, facebooku či našich ISových emailových adres.

Srdečně zdraví

Martina Žižlavská
předsedkyně SKAS LF MU
395109@mail.muni.cz