Dokažte, že sláva není všechno, a porozumějte svému učiteli již na první hodině latiny!

7. 10. 2021

Plánujete studium na vysoké škole, bez kterého se půvabné umění porozumění latinskému jazyku neobejde?

Tak přesně pro Vás jsme tu my!

Blýskněte se před spolužáky a chvatně zareagujte na to, až se vás učitel zeptá, co získáte, když přidáte rozdrcený radix Asphodeli albi k výluhu z Artemisie nebo kde byste hledali, kdyby vám školitel řekl, že zhoubný novotvar se nachází v curvatura ventriculi major.

Jak na to?

1. Zaregistrujte se na kurz Terminologické dílničky: Latina je stále živý jazyk! s námi vás to bude bavit! přes Juniorskou akademii (Času nezbývá mnoho. Startujeme už 12. října! Pro dodatečné přidání do kurzu po DL kontaktujte koordinátorku Mgr. Dominiku Pirklovou
  2. Zaplaťte účastnický poplatek.
  3. Nechte se okouzlit tímto pradávným uměním v deseti hodinách!