Dokažte, že sláva není všechno, a porozumějte svému učiteli již na první hodině latiny!

Přidejte se do kurzu, který vám prakticky ukáže, co můžete od studia latiny na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity čekat. Vybavte se pod odborným vedením doktorky Pořízkové znalostmi, které můžete zužitkovat třeba již při přijímacích zkouškách. Čarovat sice nebudete, ale zbavíte se společně strachu z domněle složitých latinských názvů a odstraníte bariéry, které by vám mohly stát v cestě k vysněné kariéře. A to je také krásné!

7. 10. 2021

Plánujete studium na vysoké škole, bez kterého se půvabné umění porozumění latinskému jazyku neobejde?

Tak přesně pro Vás jsme tu my!

Blýskněte se před spolužáky a chvatně zareagujte na to, až se vás učitel zeptá, co získáte, když přidáte rozdrcený radix Asphodeli albi k výluhu z Artemisie nebo kde byste hledali, kdyby vám školitel řekl, že zhoubný novotvar se nachází v curvatura ventriculi major.

Jak na to?

1. Zaregistrujte se na kurz Terminologické dílničky: Latina je stále živý jazyk! s námi vás to bude bavit! přes Juniorskou akademii (Času nezbývá mnoho. Startujeme už 12. října! Pro dodatečné přidání do kurzu po DL kontaktujte koordinátorku Juniorské akademie)
  2. Zaplaťte účastnický poplatek.
  3. Nechte se okouzlit tímto pradávným uměním v deseti hodinách!