Krásy a nástrahy akutní medicíny

Láká vás akutní medicína? Jak zajistit, aby pacient bezpečně přežil operační výkon? Jak složitá je péče o nemocného v kritickém stavu? Ukážeme, jak lze v současné době posouvat hranice vědeckého poznání v tomto oboru a propojit práci klinického lékaře s vědeckým bádáním.

1. 6. 2021

Akutní medicína se v posledním roce dostala do hledáčku zájmu odborné i laické veřejnosti v dosud nebývalém rozsahu. Na 8. června 2021 jsme připravili přednášku pro studenty středních škol, kde s lektorkou MUDr. Hanou Harazim, Ph.D. z Kliniky dětské anesteziologie a resuscitace Fakultní nemocnice Brno a Oddělení pro rozvoj a projektovou podporu MED MUNI společně nahlédneme do oboru anesteziologie, intenzivní medicíny i urgentní medicíny.

Více si můžete přečíst a přihlásit se.