Přípravný kurz na MED MUNI

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity pořádá pro studenty středních škol a uchazeče o studium přípravný kurz k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty.

21. 9. 2021

Po vynikajících zkušenostech z minulého roku připravujeme pro akademický rok 2021/2022 přípravný kurz k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty opět v pouze distanční formě prostřednictvím informačního systému MU a platformy MS TEAMS. Kurz vedou zkušení vysokoškolští učitelé, jenž přednáší střídavě biologii, chemii a fyziku. Náplň kurzů i jejich kvalita jsou každoročně absolventy velmi kladně hodnoceny.

Přípravný kurz probíhá vždy od začátku října do konce dubna, zpravidla každou druhou sobotu dopoledne od 9.00 hodin do 12.30 hodin. Neváhejte se přihlásit včas! Uzávěrka přihlášek je do 30. 9. 2021.

Podrobné informace o přípravném kurzu, o jeho průběhu, poskytnutých materiálech, ceně a možnostech přihlášení si můžete projít na tomto odkazu.