Den s medicínou: Mozek

Bez popisku

Den s medicínou: Mozek

Už 11. 11. budeme mít to potěšení, vás opět přivítat na další velké prezenční akci Juniorské akademie LF MU! Zveme vás na neuvěřitelný a vzrušující "Den s medicínou"! Tato celodenní akce je určena speciálně pro všechny zvídavé studenty, kde během jedné listopadové soboty společně s renomovanými vědci, odhalíme tajemství nejvýkonnější superpočítačové jednotky - lidský mozek!

Registrujte se a rezervujte si místo na ojedinělé akci, kde vás čeká vědecká zábava a objevy, které vás nadchnou. Budete mít jedinečnou šanci prozkoumat složitou strukturu mozku a pochopit, jak ovlivňuje náš každodenní život. Společně s našimi akademiky a lékaři se zapojíte do interaktivních pokusů a přednášek, abyste pochopili, jak funguje naše myšlení, paměť a vnímání.

Těšíme se na setkání s vámi na "Dni s medicínou" a na společné objevování tajemství naší nejvýkonnější superpočítačové jednotky - MOZKU!

Důležité info závěrem:

  • Moc prosíme, abyste se na akci přihlásili pouze v případě, že se této akce skutečně zúčastníte. Kapacita je omezena a nevyužitá místa poté blokují možnost se přihlásit jiným studentům. Z akce se lze pohodlně odhlásit ve správě vašeho účtu.
  • Tato akce je programově koncipována pro studenty od 14 do 18 let. Vhodnost programu pro mladší studenty prosím konzultujte s koordinátory JA, nebo na e-mailu akademie@med.muni.cz.
  • Akce je celodenního charakteru, proto prosíme naše návštěvníky, aby si na akci přinesli dostatek vlastního jídla a pití.

Minulé ročníky Dne s medicínou

Přihlášení náhradníka

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info