Den s medicínou na LF MU

• Univerzitní kampus Bohunice v Brně, Lékařská fakulta MU
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Připravili jsme pro vás celodenní edukativní aktivity v podobě různých praktických cvičení, workshopů či ukázek na pracovištích LF MU, kde si jako jednotlivci a také v týmech vyzkoušíte různé činnosti. Program nabídne oblast molekulární biologie a genetiky, anatomie, první pomoci, ale také si budete moci prohlédnout Anatomické muzeum a prostředí simulované nemocnice a vyzkoušet si záchranu lidského života v nejmodernějším Simulačním centru ve střední Evropě.

V průběhu kurzu se seznámíte nejen s výukovým prostředím Lékařské fakulty MU v UKB v Brně, ale také získáte částečný vhled do výuky i výzkumu probíhajícího na LF. Důležitou součástí je rovněž networking s vědci, který vás může motivovat ke vědě a výzkumu v podobě spolupráce na středoškolské odborné činnosti.

Garant

doc. MUDr. Marek Joukal, Ph.D.

přednosta ústavu – Anatomický ústav

Informace

Doc. MUDr. Marek Joukal, Ph.D. je absolventem Lékařské fakulty MU a působí jako přednosta Anatomického ústavu LF MU. Od června 2021 je garantem Juniorské akademie LF MU.

Chcete-li se dozvědět více o panu přednostovi, poslechněte si 4., 11. nebo 15. díl podcastu STETOSKOP

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.