Jak vyšetřovat pomocí ultrazvuku?

• 28. listopadu 2022
  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Bohunice, Brno
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Workshop je zaměřen na zobrazovací metodu ultrasonografie, její fyzikální princip a zejména praktické využití pro diagnostiku. Student si osvojí techniku, vytvoří vlastní modely pro zobrazení a dokáže nalézt základní anatomické struktury pomocí diagnostického ultrazvuku.

prezenční

​ 120 minut

zdarma

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a přesnou polohou učebny, kde bude kurz probíhat.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Registrace do kurzu se uzavře 24. 11. ve 12 hodin.

Lektor

MUDr. Tomáš Jůza

asistent – Biofyzikální ústav

informace