LIVE CHAT - ANATOMIE - ptejte se na to, co vás zajímá

• 4. října 2021
  • live chat: bez nutnosti registrace

Zeptejte se přímo vyučujících anatomie! Na co se můžete ptát? Například na to, jak probíhá teoretická i praktická výuka anatomie, z jakých částí se skládá zkouška z anatomie, jakému výzkumu se věnují vědci a vědkyně Anatomického ústavu LF MU. Můžete se taky zeptat na řadu dalších dotazů z oblasti anatomie.

Můžete se ptát na cokoliv, co Vás zajímá ohledně výuky, studia, výzkumu nebo např. možností zpracování středoškolské odborné činnosti na Lékařské fakultě MU. Neváhejte se v uvedený termín připojit na odkaze níže a ptát se živě nebo psát do chatu.
Naplánujte si kdy a jak se připojit...

Odkaz k připojení: https://is.muni.cz/go/x4ey9g

Lektorky

MUDr. Karolína Bretová

asistentka – Anatomický ústav

informace

MUDr. Karolína Bretová je absolventkou Lékařské fakulty MU v oboru Všeobecné lékařství a působí jako asistentka na Anatomickém ústavu LF MU. Kromě výuky studentů se věnuje výzkumu v oblasti neuropatické bolesti.

Veronika Dzetkuličová, MSc., Ph.D.

odborná asistentka – Anatomický ústav

informace

Veronika Dzetkuličová, MSc., Ph.D. působí jako asistentka Anatomického ústavu Lékařské fakulty MU. Je absolventka MSc. a Ph.D. studia Anatomie a forenzní antropologie na University of Dundee. V oblasti výzkumu se věnuje dermálním otiskům prstů.

Sdílení události