Nádorová buňka – Jiný pohled na rakovinu I.

• 30. listopadu 2022
  • MS Teams
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Témata kurzu:

Jiný pohled na nádory, z pohledu "rebelující" buňky, která chce založit maligní nádor.

Co je to kancerogeneze a jaké jsou molekulární aspekty tohoto procesu (molekulární část zjednodušeně, vhodné pro středoškolské studenty).

3 x 60 minut

zdarma

Jak to u nás chodí?

E-maily s linkem u nás chodí s blížícím se termínem konání kurzu. Přihlášeným účastníkům pošleme e-mail s odkazem k připojení do MS Teams. Pokud aplikaci MS Teams nemáte, není nutné si ji stahovat, stačí se připojit v prostředí webového prohlížeče.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Registrovali jste se na kurz, je večer před kurzem a link vám stále nepřišel? Tak to bude chybka. Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám link pošleme znovu :).

Registrace do kurzu se uzavře 25. 11. ve 12 hodin.

Nádorová buňka – Jiný pohled na rakovinu II. Nádorová buňka – Jiný pohled na rakovinu III.

Registrovat se na akci jako učitel

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.