Příměstský tábor pro žáky ZŠ 2023

• 17. – 21. července 2023
  • Kapacita příměstského tábora je aktuálně naplněna.

Prázdniny jsou za rohem a my se už těšíme na tábor!

Pokud máte doma malé badatele, kteří si chtějí vyzkoušet být na týden lékařem, příměstský tábor od Lékařské fakulty MU pro ně bude tím pravým prázdninovým rozptýlením. Po dobu jednoho červencového týdne se každý den budou společně s našimi odborníky, akademiky a lékaři, věnovat jednomu z medicínských oborů. Po absolvování tábora, budou mít přehled o anatomii a fyziologii člověka. Dozví se něco o léčivech a farmacii, nebo třeba o první pomoci. Baví Vaše mladé vědce biologie, chemie nebo fyzika? Přihlaste je na příměstský tábor přímo v prostorech Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Náš příměstský tábor je programově připraven pro děti ve věku 10-15 let, které se chtějí dozvědět něco o medicíně a vyzkoušet si výuku na vysoké škole.

Kdy?
17. - 21.7. 2023

V kolik?
Vždy od 8:00-16:00 (žáky je možné vyzvedávat po 16 hodině).

Cena?
Cena kurzu je 4500,- za 5 dní příměstského tábora s hlavním poledním jídlem každý den. Bohužel z kapacitních důvodů, není možné vyhovět případným stravovacím omezením. Cena nezahrnuje svačiny.

Jak se na kurz registrovat?
Pro úspěšnou registraci malého táborníka je potřeba splnit dva kroky.
1. Provést přihlášení na kurz na stránkách Juniorské akademie - tlačítko "Přihlásit se". Případně je nutné provést registraci zákonné zástupce s přiřazením studenta. To nám pomůže ve snazší identifikaci studenta (jméno, věk, škola,...) a platby. V tuto chvíli je Vaše přihláška v systému Juniorské akademie dokončena, teď je však potřeba přejít na krok 2.
2. Provést platbu přes Obchodní centrum LF MU, viz. tlačítko "Koupit kurz v Obchodním centru LF MU". Zde je potřeba provést úhradu platby dle instrukcí na stránkách a počkat na potvrzení o proběhlé platbě, které obdržíte na Vámi uvedený e-mail. Teprve poté je místo pro Vašeho táborníka rezervováno.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na koordinátorky Juniorské akademie.

Sdílení události