Úvod do vědeckého publikování

  • 19. ledna 2022
    16:00
  • MS Teams
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla
Bez popisku

Proč je ve vědě nezbytné publikovat? A co obnáší teoretická příprava k výzkumu a prezentování jeho výsledků formou vědeckého článku? Na to odpoví webinář, který vám nastíní postupy zahrnující vyhledávání odborných informací, vyhodnocení jejich relevantnosti, dodržování etických pravidel publikování a citování.

Poznejte lektora kurzu:

Mgr. Jiří Kratochvíl, Ph.D.

vedoucí pracoviště – Knihovna univerzitního kampusu

e‑mail:

Informace o lektorovi

Je vedoucím Knihovny univerzitního kampusu a téměř 20 let se věnuje problematice etických aspektů vědeckého publikování. Je autorem příručky Jak citovat.

MS Teams

60 minut

psaní a publikování ve vědě

zdarma

Jak to u nás chodí?

E-maily s linkem u nás chodí s blížícím se termínem konání kurzu. Přihlášeným účastníkům pošleme e-mail s odkazem k připojení do MS Teams. Pokud aplikaci MS Teams nemáte, není nutné si ji stahovat, stačí se připojit v prostředí webového prohlížeče.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Registrovali jste se na kurz, je večer před kurzem a link vám stále nepřišel? Tak to bude chybka. Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám link pošleme znovu :).

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info