Zvíře v nás, aneb evoluční fyziologie

• 30. května 2023
  • MS Teams
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Kurz se zaměří na spojení člověka se zvířaty, jeho minulými předky, a jak evoluce ovlivnila naši současnou fyzickou podobu. Představí, jaké vlastnosti jsou univerzální pro všechny živočichy a jak se v průběhu času vyvíjely v lidskou podobu. Bude se také zabývat tím, jak lidské tělo funguje a také jak jsou jeho různé orgány propojeny s jeho evoluční minulostí. Celkově vám nabídneme fascinující pohled na to, jak jsou lidé a zvířata spojeni evolučním řetězcem a jak jsou naše těla přizpůsobena pro přežití v různých prostředích.

zdarma po registraci

RNDr. Miriam Nývltová Fišáková, Ph.D.

odborná asistentka – Fyziologický ústav

Odborná asistentka Fyziologický ústav LF MU, věnuje se výuce studentů LF MU, v oblasti výzkumu se zaměřuje na fyziologii člověka a zvířat.

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a link k připojení k MS Teams.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Registrace do kurzu se uzavře 28. 5. 2023 v 12 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.