Výzva pro dobrovolníky z řad studentů LF MU

Aktualizováno 17. 4. 2020

I přes zapojení více než čtyř set studentů naší fakulty napříč celou Moravou jsou stále zařízení potřebující pomoc. Pokud ještě nejsi zapojen/a jako dobrovolník za Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity, ale chceš nabídnout svou pomoc, přidej se mezi nás vyplněním tohoto formuláře.

Formulář dobrovolníků LF MU

Vyplněním formuláře se dostaneš do databáze dobrovolníků Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, odkud Tě v případě potřeby pomoci ve zdravotnickém/sociálním zařízení budeme kontaktovat. Na některé z vás se vztahuje krajem nařízená pracovní povinnost. Jelikož personální pomoc ovšem aktuálně poptávají i nemocnice nevyskytující se na seznamu Vládou ČR určených sedmnácti nemocnic, lze se v případě, že zatím nevykonáváte pracovní povinnost, zapojit do pomoci těmto nemocnicím na dobrovolné bázi přes výše uvedený formulář.

Pojďme nemocnicím vrátit to, co nám ve formě vzdělávání daly, pojďme pomoct kolegům zdravotníkům, kteří jsou přetížení a přepracovaní, pojďme dělat to, kvůli čemu jsme na LF MU přišli studovat.

#StayPositiveButNotCoronaPositive

Váš SKAS LF MU