Což takhle dát si…

Po novém roce většina z nás si dává předsevzetí jíst zdravěji. Kdo nám k tomu může pomoct představíme v 16. dílu podcastu STETOSKOP.

12. 2. 2021

Zveme Vás ke stolu – bude hostina! Ale nejprve si to uvaříme… vezmeme Vás do kuchyně a také do učeben, kde své široké znalosti získávají skuteční odborníci na výživu.

O náročnosti studia, o těžkých zkouškách, ale i fajn praxích nám přišli popovídat: Mgr. Martin KROBOT, asistent Ústavu ochrany a podpory zdraví, Judita Tóthová, studentka 3. ročníku bakalářského programu Nutriční terapeut a Silvia Janovská, studentka 2. ročníku navazujícího magisterského programu Výživa dospělých a dětí. Tak hurá ke stolu a dobrou chuť! Totiž – Dobrý poslech!

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích