Čtyři nově jmenovaní profesoři na LF MU převzali dekrety

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga předal 2. července jmenovací dekrety celkem 80 novým profesorkám a profesorům. Čtyři z nich působí na Lékařské fakultě MU.

3. 7. 2020

Na návrh vědeckých a uměleckých rad předal ve středu 2. července jmenovací dekrety 80 profesorkám a profesorům ministr školství Robert Plaga na slavnostním shromáždění ve Velké aule pražského Karolina, které je tradičním místem předávání profesorských dekretů. Blahopřejeme čtyřem nově jmenovaným profesorům na naší fakultě:

Blahopřejeme také všem dalším nově jmenovaným profesorům nejen z Masarykovy univerzity, jejichž kompletní seznam můžete nalézt zde