Další nové vybavení pro výuku zubních lékařů v SIMU

V Simulačním centru LF MU přibyly další nové moderní přístroje, které umožní další posun ve výuce zubního lékařství.

26. 3. 2021

Se simulačním centrem SIMU LF MU se studentům magisterského programu Zubní lékařství otevřely nové možnosti pro získávání praktických dovedností. V jarním semestru 2020/2021 byly do výuky předmětu endodoncie nově zapojeny operační mikroskopy, které se stávají nezbytnou součástí kvalitního endodontického ošetření v zubních ordinacích. Studenti nyní mnohem lépe vidí, jak opracovávají kořenový kanálek a vyučující je díky náhledu na monitoru může kontrolovat a opravovat v reálném čase.