Dopis děkana studentům LF MU ze dne 22. 10. 2021

Dopis děkana Lékařské fakulty MU prof. MUDr. Martina Repka, Ph.D. k mimořádným opatřením při přepnutí univerzitního semaforu do zelené barvy od 25. 10. 2021.

22. 10. 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a milí studenti,

obracím se na Vás v situaci aktuálního výrazného nárůstu pozitivních COVID-19 testů v naší populaci, který souvisí s postupným zaplňováním kapacity zdravotnických zařízení.

Z výše uvedených důvodů přechází od 25. října rozhodnutím rektora MU profesora Martina Bareše univerzitní semafor do zelené barvy. Plné znění mimořádných opatření platných pro všechny fakulty MU naleznete v příloze níže.

Pevně věřím, že i tímto dalším epidemiologicky náročným obdobím opět společně projdeme se zdárným výsledkem, tedy tak, že zajistíme kvalitní výuku i vědecko-výzkumné aktivity. Výuka na LF MU bude nadále probíhat v zavedené formě i rozsahu s důsledným dodržením všech epidemiologických preventivních opatření.

Váš
Martin Repko