Expertka CZECRIN vzdělává mladou generaci na téma Očkování proti Covid-19

Prezentace určena pro žáky základní školy obsahuje zajímavé a cenné informace pro všechny věkové kategorie. CZECRIN poskytuje prezentaci PharmDr. Lenky Součkové, Ph.D. z LF MU a FN u sv. Anny v Brně i s mluveným komentářem ke shlédnutí. Prezentaci tak nabízí široké veřejnosti i jako možný materiál učitelům k prezentaci svým žákům.

9. 3. 2021

Základní škola Sirotkova v Brně vzala současnou situaci pevně do svých rukou a Žákovský parlament dal vzniknout "živé" besedě pro žáky 3. – 9. ročníku. Pravidelně se tak s hostem besedy setkává zhruba 15 žáků a vzdělávají se v oblasti kultury, sportu, vědy a dalších. 8. února do virtuálního "Křesla pro hosta", jak je beseda označována, usedly dvě pracovnice ze zdravotnictví. Hostem byla Mgr. Blahýnková, maminka jednoho z žáků, která představila Masarykův onkologický ústav a hovořila o své práci na oddělení klinických hodnocení v pozici studijní koordinátorky. Druhým hostem byla paní doktorka Součková z Fakultní nemocnice u Sv. Anny v Brně a Masarykovy univerzity, která je součástí našeho týmu CZECRIN. Ta žákům představila princip a důležitost očkování, vznik vakcín a informace o současném stavu kolem vakcíny proti Covid-19.

Prezentace paní doktorky Součkové je ke shlédnutí na stránkách CZECRIN a je nabízena široké veřejnosti i jako možný materiál učitelům k prezentaci svým žákům. Cílem je přiblížit mladým generacím problematiku současné situace a poskytnout informace pro jednodušší orientaci v záplavě zpráv a tak jejich lepší vyhodnocení.

Podívejte se na video


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info