Jednání Akademického senátu LF MU

26. 5. 2020

V úterý 26. 5. se uskutečnilo jednání Akademického senátu LF MU. Jednání se zúčastnili jako hosté i zástupci vedení v čele s děkanem prof. Martinem Repkem. Hlavní částí jednání byla zpráva o hospodaření přednesená tajemníkem fakulty Ing. Michalem Sellnerem, na kterou navazovala informace o novém studijním programu Veřejné zdravotnictví.

Významnou část jednání vyplnila zpráva děkana, který zdůraznil roli studentů naší fakulty při nouzovém stavu. Předseda AS LF MU poté předal slovo zástupci studentů panu Martinovi Janků, který podal komplexní zprávu o právi studentů a zdůraznil, že již čtyři dny po vyhlášení nouzového stavu bylo v terénu na 120 dobrovolníků z řad studentů LF MU. Celkem naši studenti odpracovali 25.000 hodin v rámci pracovních povinností.

V bodě různé byla vedena debata k nové Farmakologické fakultě.