Když plyšák pomáhá

V 33. dílu podcastu STETOSKOP se podíváme na další z aktivit studentek a studentů z IFMSA CZ. Co všechno nám na osvětových akcích mohou nabídnout?

23. 7. 2021

Říká Vám něco: „Patient talks“, „Promítej i Ty“, „Zdraví v hrsti“ nebo „Medvídkova nemocnice“? Po dnešním dílu Stetoskopu už budete zcela určitě vědět, že jsou to velmi záslužné projekty sekcí SCOPH a SCORP brněnské pobočky IFMSA při naší fakultě. Seznámit nás s osvětovými akcemi přišly studentky 4. ročníku Všeobecného lékařství Tatiana Tirpáková a Monika Slamková. Zavítáme s nimi do ulic i na náměstí, navštívíme mateřské i základní školy a poučíme i vysokoškoláky. Jeden z kurzů probíhá i na SIMU, za co jsou koordinátorky velmi vděčné a alespoň touto cestou děkují panu prof. MUDr. Petru Štouračovi, Ph.D., řediteli SIMU. Pojďme si poslechnout tyto mladé slečny, které dokáží podat pomocnou ruku nejen malým dětem, ale i seniorům.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích