Konference NZIS & ISIN Open 2020

Koncem května se konala odborně zaměřená akce s cílem představit epidemiologická data v souvislosti s onemocněním COVID-19 a se speciálním zaměřením na data otevřená.

5. 6. 2020

Akci společně připravil Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR s Ministerstvem zdravotnictví Česské republiky a Státním zdravotním ústavem. Významnou roli hráli při přípravě konference a naplnění obsahu i zaměstnanci Institutu biostatistiky a analýz Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Záštitu nad konferencí převzali Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA, ministr zdravotnictví ČR, MUDr. Jarmila Rážová, Ph.D., pověřená hlavní hygienička ČR, prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D., děkan Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a prof. MUDr. Aleksi Šedo, DrSc., děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Přednášky ke stažení