Navštivte virtuální PhD Day 2021

Uvažujete o doktorátu na LF MU, nebo jste právě nastoupili do 1. ročníku doktorského studia?

6. 9. 2021

Všechny důležité fakultní i univerzitní informace o studiu, financování vašeho disertačního projektu, možné podpoře a mnohem více se dozvíte na virtuálním PhD Day 2021.

Akce je určena zejména studentům posledních ročníků magisterských studijních programů, studentům 1. ročníku doktorských studijních programů a všem, kteří uvažují o doktorátu na LF MU.

V průběhu října bude probíhat také prezentace roll-upů s informacemi o jednotlivých studijních programech a jejich specializacích v koridoru našeho Univerzitního kampusu, tak se nezapomeňte přijít podívat.

Navštívit PhD Day 2021 Doktorské studium na LF MU Yammer