Ph.D. Day jako startovní čára pro vlastní výzkum

Všechny kampusové fakulty a CEITEC se na jeden den spojily v jeden celek, aby jejich zástupci předali zájemcům o PhD studium kromě důležité motivace také všechny potřebné informace.

6. 10. 2022

Ve středu 14. září, těsně po začátku semestru, proběhl v kampusu již tradiční PhD Day. I když je akce určena pro studenty posledních ročníků magisterských studií a studenty prvních ročníků doktorských studií, zúčastnit se může kdokoliv se zájmem o doktorské studium.

Akce se letos konala fyzicky, kdy návštěvníci mohli konzultovat své dotazy přímo s představiteli fakult jak z řad vedení a administrativy, tak i studentů konkrétních doktorských programů. V koridoru kampusu byly rozmístěny roll upy prezentující jednotlivé doktorské studijní programy s QR kódy na webové stránky konkrétních doktorských studijních programů.

Na začátku PhD dne bylo slavnostně podepsáno memorandum o spolupráci kampusových pracovišť v oblasti doktorského studia. Oficiálně byl též zahájen zcela nový program MUNI MENDEL DOCTORANDUS.

Informace o PhD dni a jednotlivé prezentace jsou k dispozici na webu fakulty.

Příští rok se budeme těšit na Vaši účast!