Poděkování studentům-dobrovolníkům z Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie

Studenti LF MU během koronavirové pandemie vypomáhali také v Centru kardivaskulární a transplantační chirurgie v Brně.

2. 6. 2020

Zapojení studentů Lékařské fakulty MU během koronavirové pandemie ocenili také zaměstnanci Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie. Studenti z našich řad pomáhali zajistit celotýdenní provoz v odběrové místnosti při testování na SARS-CoV 2.

Hlavní sestra Centra Bc. Jana Jahodová v poděkování uvádí, že "studenti byli cennou součástí odběrového týmu, projevili zodpovědnost a velku snahu zapojit se do kolektivní práce. Velmi si této pomoci vážíme."

Za fakultu jen dodáváme, že jsme na všechny studenty patřičně hrdí!