Pozvánka na přednáškový den CEBHC-KT

Přijměte prosím pozvání na Přednáškové dopoledne CEBHC-KT – „projektové aktivity Českého národního centra Evidence-Based Healthcare and Knowledge Translation na Masarykově univerzitě“.

15. 4. 2021

Termín konání

Akce se uskuteční online prostřednictvím aplikace ZOOM v úterý 27. dubna od 9:00 – 11:40.

České národní centrum Evidence-Based Healthcare and Knowledge Translation (CEBHC-KT) je podepřené třemi významnými mezinárodními pilíři (Cochrane Česká republikaČeské centrum Evidence-Based Healthcare: centrum excelence JBI a GRADE centrum Masarykovy univerzity) a jako vzdělávací a výzkumné pracoviště na Masarykově univerzitě, je v rámci Lékařské fakulty ukotveno na Institutu biostatistiky a analýz, kam bylo založeno před třemi lety.

Co Vás čeká?

Přednáškové dopoledne je pojaté jako webinář o započatých a realizujících se CEBHC-KT projektech na MUNI, avšak i s mezinárodní působností a ve spolupráci s několika dalšími institucemi a ústavy.

Prezentace aktivit centra CEBHC-KT jsou především určeny pro zaměstnance MUNI, studenty DSP, klinické pracovníky, výzkumníky a vědce zajímající se o problematiku Evidence-Based Healthcare neboli o zdravotnictví založené na vědeckých důkazech, jehož význam roste nejen v souvislosti s pandemií COVID-19.

Dozvíte se náplň konkrétních projektů (do některých je možné se také aktivně zapojit) a budete mít příležitost se virtuálně potkat s vedením CEBHC-KT a jeho novými pracovníky.

Přednáškové dopoledne bude moderované v českém jazyce, stejně tak jako jednotlivé prezentace budou v českém jazyce. Výjimku tvoří sekce dr. Hussaina a dr. Riada.

Těší se na Vás
Andrea Pokorná, Jitka Klugarová a Miloslav Klugar