Přijďte si zasportovat i pobavit se. Třetí ročník Campus Day nabízí celodenní vyžití!

Pojďte si s námi dobít baterky, ať už ve sportovním či zážitkovějším režimu. Po dvouleté pauze tým pracovišť UKB připravil den se sportovními aktivitami pro studenty i zaměstnance. Umožní nám nahlédnout do různých zákoutí kampusu a slibuje také napínavé florbalové utkání. V něm se představí hráči Rektorátu MU proti týmu kampusu a každý návštěvník získá možnost získat některou z cen z tomboly.

11. 5. 2022

Zveme vás na sportovně-společenskou akci v prostředí našeho kampusu. Po dlouhé době se konečně mohou setkat studenti, zaměstnanci a zástupci vedení všech kampusových pracovišť (FSpS, LF, PřF, FaF, CEITEC) včetně hostující Ekonomické-správní fakulty.

Campus Day se koná v rámci Dies Academicus ve čtvrtek 19. května 2022. Od časného rána až do večera jsme pro všechny návštěvníky připravili pestrý program. Více informací včetně podrobného programu a možnosti registrovat se na sportoviště najdete na webu akce.

Výuka v tento den bude probíhat v souladu se stanoveným rozvrhem, omluveni jsou pouze ti studenti, kteří se budou aktivně účastnit sportovních, edukačních a organizačních aktivit v rámci akce Campus Day.