Ruku na srdce

Poprvé v našem podcastu STETOSKOP přivítáme u hosta při příležitosti oslavy narozenin. V 28. díle s námi popřejte prof. Jiřímu Vítovcovi!

21. 5. 2021

Bez popisku

A začínáme slavit! Mikrofony Stetoskopu nasměrujeme na také oslavence, na naše úžasné kolegyně a kolegy, kteří slaví svá životní či pracovní výročí. Prvním z nich je muž zvučného jména, se kterým se život příliš nemazlil, přesto se na něj dívá pln optimismu a nadšení. Za svou profesi si vybral kardiologii, které je věrný 46 let. Velmi rád se věnuje studentům medicíny, a to už činí celých 30 let. Připojte se ke gratulantům a pojďte společně popřát vše nejlepší prof. MUDr. Jiřímu Vítovcovi, CSc., FESC – zástupci přednostky I. IKAK FN USA a LF MU. Co tomuto čerstvému sedmdesátníkovi zvedne tlak a proč vidí, že i ten nejčernější mrak má stříbrný okraj? Co ho naučilo prohrávat a poklonit se soupeři? Jak málo můžeme udělat pro své srdce? Proč když už dostat infarkt, tak v ČR? Laskavé povídání přináší nový díl Stetoskopu Ruku na srdce … a ruku na srdce, kdo z Vás by se nechtěl potkat s galantním gentlemanem?


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info