Setkání k projektu ERASMUS+ CONSCIOUS

Pozvánka na prezentaci výstupů projektu, jehož cílem bylo doplnění kurikula pregraduálních studentů biomedicínských oborů o oblast klinických hodnocení.

12. 5. 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na mezinárodní setkání, kde bychom s Vámi a vašimi kolegy rádi sdíleli výstupy projektu ERASMUS+ CONSCIOUS.

Cílem tohoto projektu bylo doplnění kurikula pregraduálních studentů biomedicínských oborů o oblast klinických hodnocení. Vzdělávání v této oblasti má nejen v ČR, ale i v dalších evropských zemích spíše okrajový charakter. Výstupem projektu jsou e-learningové materiály, které pokrývají základní oblasti klinického výzkumu a dávají tak účastníkům představu, jak je klinická studie plánována, jak vzniká, jaké jsou na ni kladeny etické požadavky, jaké dokumenty ji doprovázejí, a to vše za použití inovativních výukových metod. E-learningové materiály vznikaly v mezinárodní spolupráci Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a univerzit z Maďarska, Francie, Portugalska, Irska, a současně pod záštitou ECRIN, resp. jejich národních jednotek. Rádi bychom Vám výstupy z projektu představili a nabídli jako možnost rozšíření kurikula Vašich studentů. Během necelých dvou hodin se posluchači seznámí nejen s obsahem, ale i charakterem praktických aktivit. Zároveň bude možno klást dotazy přímo autorům kapitol.

Podrobný program najdete zde.

Termín: 25. května 2021 od 14.00 do 15.40 (CET).

V případě zájmu se prosím registrujte na odkazu níže. Na e-mailovou adresu, kterou uvedete při registraci, Vám zašleme pokyny k připojení.