Skrz naskrz, část druhá

29. díl nás ve své druhé části přenese přes vinohrady až do Japonska. Vítejte u poslechu podcastu STETOSKOP s prof. Válkem.

4. 6. 2021

Ve druhé části našeho povídání s prof. Válkem si povíme, jak dostat lehce atestaci a také jak na nádory jater. Řekne nám, jak studenty zkouší a prozradí, jak byl on sám zkoušen. A padlo jablko daleko od stromu? A jak posloužila rodná jižní Moravy při schvalování Vinařského zákona? Určitě si také zazpíváme a přes Japonsko se vrátíme zpět do FN Brno. Jen Vás drobně upozorníme, že nahrávka pochází z léta 2020.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích