Spolkni prášek, část druhá

Ve druhé části 35. dílu podcastu STETOSKOP se s hosty z Farmakologického ústavu LF MU budeme věnovat klinickým studiím.

3. 9. 2021

Hosty (i posluchače) jsme nechali odpočinout a ve druhé části 35. dílu se můžeme v druhé části podcastu Spolkni prášek věnovat náročnému tématu: klinickým studiím. Znovu přivítáme z Farmakologického ústavu LF MU doc. MUDr. Reginu Demlovou, Ph.D., MUDr. Jiřího Demla a PharmDr. Lenku Součkovou, Ph.D.  Osvětlí nám, jaké fáze mají klinické studie a jak se stát dobrovolníkem při testování nových léků. Dozvíme se, co se ukrývá pod označením CZECRIN a co přináší PharmAround. A když budete pečlivě poslouchat, uslyšíte i soutěžní otázku. Kdo odpoví v komentářích na FB jako první, získá pěknou cenu z nové kolekce MEDshopu.

I dnes nachystejte sklenici vody a druhou část dobře zapijte!

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích