Spouštíme novinku: podcast STETOSKOP

Na Lékařské fakultě MU je vlastní iniciativa vítána. Zvlášť, pokud je cílem propojení studentů, zaměstnanců a vedení. 

Představujeme vám naprostou novinku naší fakulty, zatím unikátní pořad tohoto typu na Masarykově univerzitě!

26. 6. 2020

Svět se vyvíjí a my neustále přemýšlíme, jak vám ještě více přiblížit život na LF MU. A tak vhlavách Oddělení pro strategii a vnější vztahy a viceprezidenta Spolku mediků MUDr. Jakuba Voldřicha, pravděpodobně z dlouhé chvíle před posledními státnicemi, vznikl nápad točit podcast. 

Podcast STETOSKOP moderují Jakub Voldřich s Janou Dvořákovou a přiblíží vám život na naší fakultě, představí zajímavé vědecké projekty, nakouknou pod plášť nejen doktorskému studiu, vyzpovídají významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním je stát se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě. 

Spouštíme pořad v době, kdy se uchazeči rozhodujína kterou vysokou školu se zapsat, tedy jakou cestu za svým vysněným povoláním zvolit. Právě proto přicházíme s prvním dílem, jímž zodpovíme mladým lidem otázky formou přátelské uvolněné debaty. Studentský speciál rozpustí obavy související se zahájením studia a nového prostředí

Upozorňujeme, že pořad není vhodný… Ne, právě naopak! Je vhodný pro všechny. Poznejte uvolněnou atmosféru a přátelskost naší fakulty

Začínáme rozhovory se studenty, protože bez nich by nebyla fakulta fakultou a představíme trojici milých hostů:

  • Natálii Srbovou – studentku 4. ročníku VL. Natty na každou situaci vysype příběh z rukávu, je to velmi energická a vtipná fontána nápadů. Svůj talent zúročila v MUNIMEDik miniseriálu, zveřejňovaném na našem Facebooku. S Natty a nadsázkou jsme tak mohli navštívit pracoviště, kde dobrovolničila v době Corona krize. Mimochodem je to autorka loga našeho pořadu. 
  • Dominika Nedomu – studenta 5. ročníku VL, který směřuje na pediatrii, velký sportovec – fotbalista, florbalista (to sportování je na něm vidět). Aktivní koordinátor Prvákovin, takže je to ten pravý, kdo ví o dění na fakultě opravdu hodně. Byť seriózně odpovídající, je to veselá kopa. 
  • Kamilu Svobodovou – studentku 1. ročníku ZL. Kamča má hned několik důvodů k úsměvu. Nejen, že bude zubařkou, ale také bez úhony prodělala COVID19. Krásná a milá studentka, od které bude radost si nechat opravit chrup. 

Vaše reakce, připomínky, tipy na hosty nám pište na: stetoskop@med.muni.cz 

Nasaďte si sluchátka, my nasadíme STETOSKOP... JIŽ BRZY VE VAŠICH UŠÍCH! 

Podcast sledujte na těchto platformách

Doporučujeme hned přidat podcast do sledování, jelikož vzhledem k zahájení vysílání při vyhledávání zatím samotný podcast není viditelný a dohledatelný. První díl podcastu Nebojte se, my se taky báli! v epizodách dohledat lze, ale nemusí se vám zobrazit hned na prvních příčkách výsledků. 

A také doporučujeme sledovat profil na Facebooku i Instagramu, kde budeme postupně odhalovat témata dalších dílů a dost možná i zákulisní informace, co se do epizod nevejde.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info