Uchazeči o studium: Co se dočtete ve svých newsletterech, které jsme vám rozeslali?

V pátek 21. 4. 2023 jsme rozeslali všem uchazečům, kteří si podali přihlášku ke studiu na MED MUNI, newsletter s důležitými informacemi. Rozesílali jsme celkem tři zpravodaje podle skupin adresátů. Projděte si své schránky, zda vám tyto informace nezapadly do spamu, složek aktualizace či další mimo primární poštu.

21. 4. 2023

Bez popisku

Pokud jste si podali přihlášku do 28. 2. 2023 ke studiu na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, právě jsme vám rozeslali některé podstatné informace. Projděte si své schránky, zda vám tyto informace nezapadly do spamu, složek aktualizace či další mimo primární poštu. Rozesílali jsme celkem tři zpravodaje podle skupin adresátů. 

Uchazeči, kteří byli přijati bez přijímacích zkoušek ve svých schránkách, najdou přivítání samotného děkana prof. MUDr. Martina Repka, Ph.D. společně s jednou lákavou možností a mnoho potřebných informací do startu pro utvrzení se, že studium na Lékařské fakultě MU bude stát za to!

Druhou skupinou obeslaných jsou uchazeči, kteří budou skládat přijímací zkoušky a přinášíme různé tipy, jak se připravit na přijímačky či proč chtít studovat na naší fakultě. Speciální skupinku pak tvoří uchazeči, kteří si podali přihlášku do studijního programu Zdravotnické záchranářství. Ti totiž skládají mimo písemné testy také testy fyzické zdatnosti, ke kterým jim ještě samostatně zasíláme pozvánku na tyto fyzické testy a k nim cenné rady a informace.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info