Vyhlášení voleb do komory akademických pracovníků Akademického senátu LF MU

Volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu LF MU se uskuteční od 15. do 29. dubna.

14. 3. 2024

Na základě rozhodnutí předsedy Akademického senátu Lékařské fakulty, docenta Josefa Tomandla, ze dne 12. března, a v souladu s platným Volebním řádem, byly vyhlášeny volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Uskuteční se od 15. do 29. dubna 2024, a to výhradně elektronickou formou, prostřednictvím aplikace E-volby v Informačním systému MU.

Důležité termíny:

Rozdělení mandátů podle volebních obvodů

Volební obvody byly rozděleny do čtyř sekcí, přičemž každá sekce má přidělen počet mandátů podle potřeb a zastoupení pracovníků.

Organizaci a dohled nad průběhem voleb zajistí v souladu s Volebním řádem Akademického senátu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Volební a mandátová komise AS LF MU. Obvodní volební komise vzhledem k elektronické formě hlasování obsazovány nebudou.