Webový portál pro srozumitelnou informovanost veřejnosti o vakcinaci proti COVID-19

CZECRIN společně s FN Brno založil webové stránky covivac.cz jako nástroj pro srozumitelné informování veřejnosti o vakcínách pro boj s COVID-19.

26. 1. 2021

Výzkumná infrastruktura CZECRIN Lékařské fakulty MU v Brně a Fakultní nemocnice Brno v souvislosti se zahájením očkováním proti onemocnění COVID-19 společně spustily nový web www.covivac.cz, který má za cíl zajistit maximální informovanost nejen o samotném očkování a jeho principech, ale také o jeho vývoji a dalším sledování výsledků očkování. Pomocí dobrovolného webového dotazníku sbíráme informace o zájmu o zapojení se do připravovaného projektu, který bude sledovat protilátkovou odpověď po očkování.

Web www.covivac.cz je plný informací a odpovědí na nejčastější otázky, které mohou mnoho z Vás k očkování napadnout a samozřejmě nechybí prostor pro další otázky. Proto pokud vám na webu chybí jakékoliv informace, obraťte se na info@covivac.cz, kde na Vaše dotazy nebo případné připomínky odpoví doc. MUDr. Regina Demlová, PhD. nebo Mgr. Andrea Francúzová.