Zažijte online Noc vědců na Lékařské fakultě MU!

Čas je ústředním tématem letošní tradiční akce Noc vědců od 24. 9. 2021. Odhalte s námi tajemství lidského času pohledem medicíny. Naši vědci vás provedou tématy, která se prolínají jednotlivými fázemi lidského života, od početí a narození, dětství a dospělosti až ke stáří a smrti.

21. 9. 2021

Zajímá vás, kdy začíná lidský život?
Jak důležité je správné načasování při umělém oplodnění?
Jak může anesteziolog zpomalit nebo zrychlit čas na porodním sále?
Jak se náš organismus mění s věkem?
Proč se začít starat o své kosti dřív než na stará kolena?
Může lékař na základě pitvy určit čas úmrtí, nebo je to jen fikce milovníků detektivek?

Celý program Lékařské fakulty MU bude ke shlédnutí od 24. 9. 2021 na webu Noci vědců 2021. U online přednášek se můžete těšit i na diskusi s vědci. Pokud nestihnete v tento den vše, co vás zajímá, máte možnost si v klidu projít videozáznamy i později v průběhu následujících 2 měsíců.

Podívejte se již nyní na trailer Masarykovy univerzity, na co se můžete těšit!

PROGRAM ONLINE PŘEDNÁŠEK, které si 24. 9. pusťte v tyto časy:

A nezapomeňtě si pustit ani další program: