Juniorská akademie LF MU

„Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra!“

Láká vás studium na LF MU? Chcete vědět, jaké to je, ale nejste v tom správném věku?

U nás na věku nezáleží. Důležité je nadšení pro přírodní vědy, bystrá mysl a schopnost přesné práce s daty. Díky Juniorské akademii LF MU můžete studovat vysokoškolskou látku už teď. Zapište se do kurzů. Nahlédněte do stylu výuky vysněných oborů. Ochutnejte to nejzajímavější z vysokoškolských přednášek a načerpejte inspiraci. Vedle toho, že se mnoho naučíte, můžete už teď objevit vaše osudové téma. To pak hlouběji prozkoumejte při psaní práce SOČ. Začít s výzkumem je snazší než se může zdát. My vám s tím pomůžeme. Povedeme vás krok za krokem a poskytneme vám oporu při práci na smysluplných projektech. Nebojte se nám napsat na akademie@med.muni.cz, jsme tu pro vás!

Kdo jsme

Juniorská akademie LF MU je líhní talentů. V programu určenému pro talentované středoškoláky se můžete v kurzech a při psaní práce SOČ vyprofilovat. Úspěšné SOČky jsou navíc odměněny bodovou bonifikací. To vám může výrazně pomoci při přijímacím řízení na LF MU. Na naší fakultě přikládáme velký význam spolupráci se středními školami a pedagogy přírodních věd. Chceme ještě mnohem více otevírat fakultu talentovaným a motivovaným studentům biologie, chemie, fyziky a matematiky již v předuniverzitním věku.

Co nabízíme

Nabízíme útočiště, vedení, nejmodernější techniku pro váš výzkum a know-how z univerzitního výzkumu. Každý semestr přinášíme novou nadílku kurzů, praktických seminářů v laboratořích a exkurzí do lékařských sbírek.

Aktuální nabídku kurzů

Sledujte náš web i sociální sítě a buďte v obraze!

WEB INSTAGRAM Facebook FB SKUPINA MEDIPULCI


 

SOUTĚŽ o ceny z fakultního obchodu MEDshop

Vyplňte kratičký dotazník po absolvování DOD a zúčastněte se slosování o krásné ceny vyrobené v chráněných dílnách, které vám budou nejen slušet, ale hlavně dělat radost.

Soutěžní řád pro soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU
 1. Soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU (dále jen „DOD 2022) je organizována Masarykovou univerzitou, Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, IČ: 00216224, DIČ: CZ00216224, Lékařskou fakultou, se sídlem Kamenice 753/5, 625 00 Brno.
 2. Tato soutěž je určena pro uchazeče o studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (dále jen „LF MU“).
 3. Každý účastník soutěže se může přihlásit pouze jednou.
 4. Za přihlášení do soutěže je považováno odeslání vyplněného dotazníku na webové stránce k DOD 2022.
 5. O 3 vítězích soutěže rozhodne losování. Losování proběhne na konci června po přijímacích zkouškách.
 6. Výherci budou informováni na zadaný e-mailový účet v rámci odpovědního formuláře. Ceny budou k vyzvednutí po předchozí domluvě na Oddělení pro komunikaci a vnější vztahy, pavilon B17.
 7. Soutěžící se přihlášením do soutěží potvrzuje, že souhlasí bez výhrad s podmínkami uvedenými v těchto pravidlech soutěže.
 8. V souvislosti se soutěží bude zmiňováno pouze křestní jméno účastníka, ročník a obor studia., nebo nebude účastník označený vůbec.
 9. Každý účastník soutěží LF MU uděluje souhlas se zpracováním těchto osobních údajů: jméno a příjmení.
 10. Jméno, příjmení, je možné zpracovat na základě uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem organizace a vyhodnocení soutěže. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání a vyhodnocování soutěže.
 11. Přihlášením do soutěže bere účastník na vědomí, že Lékařská fakulta MU jakožto správce osobních údajů bude zpracovávat účastníkem uvedené osobní údaje v rozsahu jméno a příjmení. Bez poskytnutí těchto údajů nemůže být účastník do soutěže zaregistrován.
 12. Účastí v soutěži bere účastník na vědomí, že osobní údaje jím poskytnuté zpracovává Lékařská fakulta MU s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje, které Lékařská fakulta MU shromažďuje o účastnících, nebudou poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů a pro účely, kdy tuto povinnost ukládá zákon.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info