Přijímací řízení a studijní oddělení

Podat přihlášku

Zjistěte, co potřebujete vědět k přijímacímu řízení, k termínům konání přijímacích zkoušek i k vyhodnocení výsledků. Víte, jaké jsou podmínky přijetí bez přijímaček? Nebo jaké vám mohou být uznány bonifikace?

Podmínky přijímacího řízení na LF MU Brožura Studuj na LF MU 2022/2023

Studijní oddělení

Zástupkyně vedoucí Studijního oddělení Mgr. Jana Šlancarová vám ve 4 videích představí práci studijního oddělení, které vás provede od založení přihlášky až po úspěšné ukončení studia. Doporučí vám, jak si vybrat ten správný studijní program a jak si podat přihlášku. V posledním videu vám poradí, co udělat pro nejlepší možnou přípravu k přijímacím zkouškám.

Představení studijního oddělení

Jak si vybrat studijní program

Jak podat přihlášku

Jak se připravit na přijímací zkoušky

Kontakty na studijní oddělení

Pondělí: 13.00–14.30
Středa: 9.30–11.00 a 13.00–14.30

prihlaska@med.muni.cz
 studijni@med.muni.cz

Web studijního oddělení

Načítám mapu…

SOUTĚŽ o ceny z fakultního obchodu MEDshop

Vyplňte kratičký dotazník po absolvování DOD a zúčastněte se slosování o krásné ceny vyrobené v chráněných dílnách, které vám budou nejen slušet, ale hlavně dělat radost.

Soutěžní řád pro soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU
  1. Soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU (dále jen „DOD 2022) je organizována Masarykovou univerzitou, Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, IČ: 00216224, DIČ: CZ00216224, Lékařskou fakultou, se sídlem Kamenice 753/5, 625 00 Brno.
  2. Tato soutěž je určena pro uchazeče o studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (dále jen „LF MU“).
  3. Každý účastník soutěže se může přihlásit pouze jednou.
  4. Za přihlášení do soutěže je považováno odeslání vyplněného dotazníku na webové stránce k DOD 2022.
  5. O 3 vítězích soutěže rozhodne losování. Losování proběhne na konci června po přijímacích zkouškách.
  6. Výherci budou informováni na zadaný e-mailový účet v rámci odpovědního formuláře. Ceny budou k vyzvednutí po předchozí domluvě na Oddělení pro komunikaci a vnější vztahy, pavilon B17.
  7. Soutěžící se přihlášením do soutěží potvrzuje, že souhlasí bez výhrad s podmínkami uvedenými v těchto pravidlech soutěže.
  8. V souvislosti se soutěží bude zmiňováno pouze křestní jméno účastníka, ročník a obor studia., nebo nebude účastník označený vůbec.
  9. Každý účastník soutěží LF MU uděluje souhlas se zpracováním těchto osobních údajů: jméno a příjmení.
  10. Jméno, příjmení, je možné zpracovat na základě uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem organizace a vyhodnocení soutěže. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání a vyhodnocování soutěže.
  11. Přihlášením do soutěže bere účastník na vědomí, že Lékařská fakulta MU jakožto správce osobních údajů bude zpracovávat účastníkem uvedené osobní údaje v rozsahu jméno a příjmení. Bez poskytnutí těchto údajů nemůže být účastník do soutěže zaregistrován.
  12. Účastí v soutěži bere účastník na vědomí, že osobní údaje jím poskytnuté zpracovává Lékařská fakulta MU s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje, které Lékařská fakulta MU shromažďuje o účastnících, nebudou poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů a pro účely, kdy tuto povinnost ukládá zákon.