Příprava a publikace článku, analýza dat, vědecká práce a karierní postup

On-line kurz metodologie výzkumu - přidán nový termín: 3. a 4. června 2021 (čtvrtek a pátek)!

30. 4. 2021

Lektor:
Prof. Rostislav Anděl, Ph.D.
University of South Florida, 2. LF UK,
International Clinical Research Center, Brno
KURZ BUDE PROBÍHAT PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE MICROSOFT TEAMS
Lze ji stáhnout jako počítačovou či mobilní aplikaci nebo on-line verzi v rámci prohlížeče.

JAK SE PŘIHLÁSIT:
Vyplnit přihlášku:

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
pro lékaře, psychology, biology, pregraduální i postgraduální studenty, klinické i akademické pracovníky, kteří publikují nebo hodlají publikovat v mezinárodních vědeckých časopisech. Od účastníků se očekává vlastní záměr výzkumu a publikace alespoň v konceptuálním stádiu, který budou mít možnost během kurzu konzultovat s přednášejícím stejně tak jako veškeré další otázky související s publikační činností.

Leták ke stažení